Programma

Zaterdag 18 april 2020
onder voorbehoud

Crossbaan

10:30 – 11:30 uur
1e manche 2-uurs cross
11:30 – 12:00 uur
Crazy Kids Run
12:00 – 16:00 uur
Crazy Cross
16:00 – 16:30 uur
Crazy Couples Run en Trial Run
16:30 – 17:30 uur
2e manche 2-uurs Cross

Crazy Cross

Volgorde per manche

COR Riool Luierklasse
Verspeeks Brommerklasse
Motorklasse 18-
Autoklasse
Motorklasse 18+
Quad-/zijspanklasse & Buggyklasse

Tent

12:00 – 12:15 uur
Prijsuitreiking Kids Run
13:00 – 13:30 uur
Mini Disco
14:00- 16:00 uur
Crazy in Love
16:30 – 16:45 uur
Prijsuitreiking Trial en Koppelsrun
18:00 – 18:15 uur
Prijsuitreiking 2-uurs Autocross
20:30 – 01:00 uur
AprillerFist met Meuk, Edrie Antonissen, De Rauwdouwers

Kinderplein

11:00 – 17:00 uur
RC Rijden
12:00 – 16:00 uur
Knutselhoek, springkussen
12:30 – 13:00 uur
Skippyballenrace
13:00 – 17:00 uur
Mini Quadbaan
14:45 – 15:30 uur
Speurtocht
15:45 – 16:00 uur
Meet & Greet Crossy
AprillerFist
20:30 uur Feesttent open met een optreden van Meuk, Edrie Antonissen en De Rauwdouwers.  Feest gezellig met ons mee. Kaarten zijn aan de kassa te verkrijgen voor € 10,00 p.p.

Zondag 19 april 2020

Crossbaan

11:00 – 13:00 uur
Eerste Manche
COR Riool Luierklasse
Verspeeks Brommerklasse
Motorklasse 18-
Autoklasse
Motorklasse 18+
Quad-/zijspanklasse
Buggyklasse
Fiers Crazy klasse
13:00 – 15:00 uur
Tweede Manche
Verspeeks Brommerklasse
Motorklasse 18-COR
Riool Luierklasse
Autoklasse
Quad-/zijspanklasse
Motorklasse 18+
Fiers Crazy Klasse
Buggyklasse

15:00 – 17:00 uur
Derde Manche
Verspeeks Brommerklasse
Motorklasse 18-
Quad-/zijspanklasse
Autoklasse
Motorklasse 18+
COR Riool Luierklasse
Fiers Crazy Klasse
Buggyklasse

Tent

11:00 – 12:30 uur
Koffieconcert
13:30 – 14:00 uur
workshop Me on Stage
14:00 – 14:15 uur
Meet & Greet Crossy
14:30 – 15:00 uur
workshop Me on Stage
15:30 – 16:00 uur
workshop Me on Stage
16:00 – 17.00 uur
Coverband: Red Devil
17:00 – 17:15 uur
Meet & Greet Crossy
17:30 – 18:00 uur
Optreden Kiki Huijbregts
18:00 – 18:30 uur
Crossy’s Mini Disco
18:30 – 19:00 uur
Prijsuitreiking Luierklasse
19:00 – 19:30 uur
Bergeijks Open Kampioenschappen Luchtgitaarspelen
19:30 – 20:30 uur
Hoken met de Heinoos
20:30 – 21:00 uur
Prijsuitreiking
21:00 – 22:30 uur
Hoken met de Heinoos

Kinderplein

11:00 – 17:00 uur
RC Rijden
11:00 – 17:00 uur
Mini Quadbaan
12:00 – 12:30 uur
Skippyballenrace
12:30 – 16:30 uur
Stef Stuntpiloot
13:00 – 14:45 uur
Pim’s Crazy Bingo’s
14:45 – 15:15 uur
TV-figuren Bingo
15:15 – 15:30 uur
Meet & Greet Crossy
15:30 – 16:00 uur
Pim’s Crazy Bingo’s
16:00 – 16:30 uur
Optreden Me on Stages
16:30 – 17:30 uur
Pim’s Crazy Bingo’s

Na de prijsuitreiking kan het feest losbarsten met een optreden van Hoken met de Heinoos